Сухі будівельні суміші ТМ "БАУСВІТ"

Bauplast - шпаклівка сірого кольору на цементно-вапняному в'яжучому з полімерними добавками. Для поліпшення властивостей по міцності на вигин і стиск в суміш додана армована фібра, яка добре розподіляється в суміші під час приготування.
Якості: Підвищена тріщиностійкість; Водостійкість обробленої поверхні; Придатний для внутрішнього і зовнішнього застосування; Морозостійкість; Екологічна безпека.
Клейова суміш Baustic призначена для кріплення керамічних і кам'яних плиток з водопоглинанням понад 3% і розміром до 40х40см на деформуються мінеральних основах (таких як бетон, цементні стяжки, цементні і цементноізвестковие штукатурки, на стінах і підлогах всередині і зовні будинків, в т.ч. у вологих приміщеннях з гідроізоляцією). Придатна для кріплення керамогранітних плиток з водопоглинанням менше 3% на підлогах без підігріву, що відповідають вимогам СНиП 2.03.13-88, в приміщеннях з невисокими механічними навантаженнями (житлових, адміністративних, побутових)
Якості: Придатний для внутрішніх і зовнішніх робіт; Стійкий до сповзання плитки; Морозостійкий; Водостійкий; Сумісний з гідроізоляційними матеріалами; Екологічно безпечний; Володіє високими адгезійними показниками.

Клейова суміш Bauterm - призначена для кріплення базальтових плит до поверхні, а також для створення захисного армованого шару при утепленні фасадів.
Якості: Висока паропроникність; Відмінна адгезія; Армована фіброволокном; Аорозостійкість; Водостійкість; Екологічна безпека.
Клейова суміш Bauton - клейова суміш або клей для газобетону, призначений для зовнішніх і внутрішніх робіт, кладки стін і перегородок з блоків на основі ніздрюватих бетонів. Це клей для пінобетону (піноблоків), газобетону (газоблоків), що мають пористу структуру.
Якості:Клей для газобетону володіє теплоізоляційними властивостями, наближеними до характеристик пористих бетонів, що в комбінації з тонким швом (до 3 мм) дозволяє виключити промерзання стін і втрати тепла через шви кладки. Зберігає свої властивості при прямому контакті з водою і при дії низьких температур. Пластичність готового розчину робить клей зручним в роботі. Клейова суміш Bauton є екологічно чистим продуктом, який не виділяє шкідливі для здоров'я людини і навколишнього середовища речовини при виробництві робіт і в період експлуатації.
 

Замовлення за тел.:

(099) 171-17-41

(068) 743-33-70

Доставка:                                            Оплата:

Самовивіз м.Черкаси                       безготівкова

доставка по Черкасам

доставка по Україні

Категорія                                                       Сухі будівельні суміші 

Наявність                                                       Є в наявності